Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE ** Na predaj starší tehlový 4-izbový rodinný dom 120 m2 s pozemkom o výmere 557 m2 - Nové Mesto n/V

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
140 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
05.10.2021
Aktualizované
25.05.2022
Cena 118 000,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 179881 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj starší tehlový rodinný dom pri autobusovej stanici v Novom Meste nad Váhom.
Rodinný dom je samostatne stojaci, v tvare obdĺžnika, bol postavený a skolaudovaný v roku 1924, je v pôvodnom v zachovalom stave a denne stále obývaný.

Pozemok je slnečný, rovinatý, z väčšej časti oplotený, so šírkou 15 m a dĺžkou 37 m.

Zastavaná plocha - 144 m2
Úžitková plocha s pivnicou - 140 m2
Podlahová plocha - 120 m2
Plocha pozemku - 557 m2

Dispozícia RD :

- vstupná chodba
- chodba
- kuchyňa
- obývacia miestnosť
- 2x detská izba
- spálňa
- kúpelňa
- samostatné WC

Rodinný dom je postavený na betónových základoch, murivo pozostáva z klasickej pálenej tehly o hrúbke obvodových múrov 400 mm, ktoré je čiastočne chránené odizolovaním od zemskej vlhkosti.
Múry sú doplnené vápenatými omietkami, strešná konštrukcia domu je riešená ako jednoduchá sedlová strecha (drevený krov) s povalovým priestorom, krytina - klasická betónová škridla.
Stropy domu sú vybudované z palachu. Podlahy sú čiastočne betónové - chodba, kuchyňa a kúpelňa s WC, obytné miestnosti - dlážkovica so škvárou.
V roku 1962 prebehla čiastočná rekonštrukcia stavby a to výmena všetkých okien, do domu pritiahnutý plyn, obecný vodovod a kanalizácia.

V roku 1980 bola dobudovaná nová prístavba k pôvodnej časti rodinného domu, ktorá sa aktuálne využíva ako kuchyňa a je celá podpivničená.

Vykurovanie rodinného domu je plynové, zabezpečené plynovými gamatami v každej obytnej miestnosti, na ohrev studenej vody slúži plynový prietokový ohrievač, ktorý je osadený v kúpeľni.

Inžinierske siete - elektrina 220V / 380V, plyn, obecný vodovod, verejná kanalizácia.

Orientácia pozemku - západ.

Na záhrade sa aktuálne nachádza zopár ovocných stromov, miesto pre sadenice a záhradný domček na náradie.
Pozemok má potenciál pre vybudovanie peknej modernej záhrady podľa vlastných predstáv.

Rodinný dom je v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu, predáva sa bez nábytku, zariadenia a osobných vecí, je bez akýchkoľvek tiarch, vecných bremien a exekúcií.

K rodinnému domu vedie obecná, verejná, asfaltová komunikácia, v blízkosti bývania sa nachádza kompletná občianska vybavenosť pre všetky vekové kategórie.

Nehnuteľnosť je vhodná ako aj na bývanie, tak aj na komerčné podnikateľské účely.

Viac informácií o nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku rodinného domu.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky