Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 983 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911455711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA ** Na predaj 4-izbový byt 115 m2 s lóggiou a garážovým státím - Nové Mesto n/V, Športová ul.

Typ
Predaj
Ulica
Športová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
108 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.06.2020
Aktualizované
31.07.2020
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 178662 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký 4-izbový byt s lóggiou o celkovej výmere 115 m2 na ulici Športovej v Novom Meste nad Váhom.
Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží zo 4, s výťahom v novovybudovanom bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 2019.

Dispozícia bytu :

- vstup
- chodba
- obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálňou so vstupom na lóggiu
- detská izba č.1
- detská izba č.2
- spálňa
- kúpelňa
- 2x samostatné WC s umývadlom
- špajza

+ murovaná pivnica

Vykurovanie bytu je ústredné, zabezpečené vlastným plynovým kotlom zn. Buderus v kombinácií s radiátormi, kotol slúži taktiež aj na ohrev studenej vody.
Dokončenie nehnuteľnosti prebehlo v kvalitnom a modernom štýle s inteligentnými systémami ako alarmová zabezpečovacia jednotka JABLOTRON, dymový senzor, senzory proti vytopeniu, optické pripojenie na internet, luxusná kuchyňa vybudovaná na mieru so vstavanými elektrickými spotrebičmi (mikrovlná rúra a rúra na pečenie zn. Whirpool, elektrická varná doska "90" zn. AEG, umývačka riadu "60" zn. Bosch a digestor zn. Elica), všetky spotrebiče sú ešte v záruke.

Kúpelňa disponuje veľkou rohovou vaňou s termostatickou batériou, dvoma umývadlami s úložným priestorom, veľkým zrkadlom a priestorom pre pračku a sušičku.
Obidve samostatné WC majú osadené vlastné umývadlo.
Všetky klasické interiérové dvere sú bezfalcové s kvalitným kovaním a magnetickými zámkami + 2x dvere posuvne.
V obytnej časti bytu sú položené plávajúce podlahy v kombinácií keramickej dlažby v časti chodbovej.
V byte sú vybudované štyri moderné vstavané skrine na mieru (rolldori), 2x klimatizačná jednotka zn. Mitsubishi v obývacej časti a v spálni.

Mesačné prevádzkové náklady na bývanie sú 150 € / 4 os. - komplet s energiami.

Orientácia na svetové strany - východ - juh (lóggia je orientovaná na východ)

Veľkou výhodou je vyhradené podzemné garážové státie pre jedno motorové vozidlo, s výťahom už zo suterénu.
Pred bytovým domom je taktiež vybudované parkovisko pre obyvateľov bytového domu.

Byt je vhodný pre náročnejšieho klienta, pre mladú rodinu s deťmi, predáva sa bez hnuteľného nábytku, kúpou je ihneď voľný, k nasťahovaniu.


Bytový dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite bytových a rodinných domov, v blízkosti prírody, športového areálu, základnej školy, materskej školy a všestrannej občianskej vybavenosti.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky