Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 534 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** Na predaj záhrada o výmere 1520 m2 určená na výstavbu komerčného priestoru spojenú s bývaním - Nové Mesto n/V, časť Mnešice **

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1520 m2
Pridané
23.01.2023
Aktualizované
06.03.2023
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 180720 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj záhradu o výmere 1520 m2 umiestnenú v intraviláne mesta v Novom Meste nad Váhom, v tesnej blízkosti obytnej zóny rodinných domov v mestskej časti Mnešice.
Pozemok je platným územným plánom mesta určený na výstavbu komerčných priestorov s možnosťou celoročného bývania (polyfunkcia).

Šírka pozemku - 19 m

Dĺžka pozemku - 80 m

Inžinierske siete na pozemku - elektrina 220 V / 380 V, 2x vlastná studňa (1x vyvrtaná, 1x kopaná).

Do tejto lokality okolo rodinných domov vedie k pozemkom novovybudovaná obecná asfaltová prístupová komunikácia, posledných cca. 120 m. ku hranici nášho pozemku je cesta spevnená trávnato-kamenistá.

Na pozemku sa nachádza veľká murovaná garáž, ktorá môže slúžiť pri výstavbe napr. ako skladový priestor pre materiály alebo náradie, záhrada je celá oplotená záhradným pletivom.

Pozemok je kúpou ihneď voľný, k okamžitému odovzdaniu.

Majiteľ pozemku má už vypracovaný projekt stavby k územnému konaniu.

Cena - 80 € / m2

Celková cena nehnuteľnosti - 122 000 €

Ďalšie informácie ohľadne územného plánu mesta a možnosti výstavby Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť aj fyzickú obhliadku pozemku.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky