Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** Na predaj investičný stavebný pozemok 3960 m2 pre občiansku vybavenosť a bytovú výstavbu - Nové Mesto n/V - intravilan **

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3960 m2
Pridané
26.05.2021
Aktualizované
25.10.2021
Cena 198 000,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 179662 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj stavebný pozemok o výmere 3960 m2 v Novom Meste nad Váhom, ulica Čachtická.
Pozemok je platným územným plánom mesta určený na výstavbu nízkopodlažných bytových domov, polyfunkčného využitia a občianskej vybavenosti.
Súčasťou obytného územia môže byť aj základná vybavenosť menšieho rozsahu formou menších prevádzok pre obchod a služby.

Dĺžka pozemku (severná strana) - 120 m
Dĺžka pozemku (južná strana) - 70 m

Šírka pozemku (východná strana) - 59 m
Šírka pozemku (západná strana) - 45 m

Inžinierske siete - pozemok sa predáva bez aktuálneho pritiahnutia inžinierskych sietí, všetky IS sa nachádzajú v blízkosti pozemku.

Nehnuteľnosť je vhodná najmä pre investora.

Orientácia pozemku - východ - západ.

Pri osobnej obhliadke pozemku je samozrejmosťou aj nahliadnutie do aktuálnej územnoplánovacej informácií vydanej mestom 02.06.2021 a taktiež nahliadnutie k aktuálnemu návrhu prepojenia Tematínskej a Čachtickej ulice.

50 € / 1 m2

Celková cena - 198 000 €

Nehnuteľnosť je právne vysporiadaná, bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, ihneď k odkúpeniu.

V prípade seriózneho záujmu je možnosť dokúpenia ďalšej susediacej parcely o výmere 25 196 m2, ktorá je v ÚPN-SU Nového Mesta nad Váhom na úrovni výhľadu pre výstavbu rodinných domov mestského typu.

Viac informácií o nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku pozemku.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky