Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 598 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

40€ / m2 - stavebný pozemok 1200 m2 INTRAVILAN - Nové Mesto n/V

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1200 m2
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
25.02.2021
Cena 40,00 €/m2
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 169817 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 1200 m2 v tichej časti mesta v Novom Meste nad Váhom.
Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce - INTRAVILAN.

Dĺžka - 55 

Šírka - 22 m

Všetky inžinierske siete sa nachádzajú v blízkosti pozemku (elektrina, obecný vodovod, plyn, kanalizácia) cca 50 - 60 m od hranice pozemku, výhodou je už vybudovaná vlastná studňa na pozemku .
Prístupová cesta je asfaltová, cca 50 - 60 m k pozemku vedie cesta upravená kamenistá.

Bližšie informácie ohľadne konkrétnej územnoplánovacej informácie a čo sa týka možnosti výstavby Vám poskytnem po telefóne.

Cena 40 €/m2

Pozemok je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, ihneď k odkúpeniu.

Ďalšie informácie ohľadne ponuky Vám radi kedykoľvek poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.