Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** Na prenájom novovybudovaná komerčno-priemyselná hala 440 m2 v stave pred dokončením - Nové Mesto n/V **

Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
440 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
Novostavba
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
25.05.2022
Cena 2 420,00 €/mes.
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 179443 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na prenájom novovybudovanú komerčno-priemyselnú halu o výmere 440 m2 v priemyselnej oblasti v Novom Meste nad Váhom.
Skelet stavby je vybudovaný zo železných trámov v kombinácií pürpanelov o hrúbke 120 mm, ktoré boli použité na steny ale aj na strop budovy, čím je dosiahnutá veľmi dobrá izolácia celej stavby.

Dĺžka haly - 31 m

Šírka haly - 14 m

Výška haly - 6,4 m

Priestor po dokončení bude disponovať veľkou vstupnou bránou z prednej strany budovy, dvoma samostatnými kanceláriami a sociálnym zariadením o celkovej výmere 70 m2, privedenými inžinierskymi sieťami do finálneho stavu - obecný vodovod, verejná kanalizácia a elektrina so silnoprúdom so samostatnou novou trafostanicou, čím bude vhodná aj pre viacúčelový výrobný podnikateľský zámer.
Podlahy v celej budove budú železobetónové - zosilnené.
Nakoľko stavba nie je ešte finálne dokončená je možné stále dobudovať individuálne úpravy pre konkrétneho klienta, napr. viacero kancelárií do 130 m2, dobudovanie druhej veľkej brány z bočnej strany budovy a iné.

Stavba bude dokončená, skolaudovaná a možná k prenajatiu od 05 / 2021.

K hale bude k dispozícií samostatný príjazd pre motorové vozidlá + cca. 20 parkovacích miest, objekt je samostatný, bude celý oplotený.

Priama a rýchla dostupnosť na diaľničný privádzač D1 smer Žilina - Bratislava, cca. 4 km od objektu.

Cena mesačného nájmu je 5,5 € / m2 bez DPH (2420 € bez DPH + energie).

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo dohodnutí osobného stretnutia ma kontaktujte kedykoľvek na tel.č. 0911 455 711 alebo mailom kasaj@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky