Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Komerčný priestor-kancelárie, ubytovanie Nové Mesto nad Váhom

Typ
Prenájom
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Stav objektu
Novostavba
Pridané
29.03.2022
Aktualizované
25.01.2023
Cena 0,00 €/mes.
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o, : Ponúka na prenájom nebytový, administratívny/obchodný priestor na Banskej ulici v Novom  Meste nad Váhom, v novostavbe s  prístupom  z ulice. Klimatizovaný nebytový priestor nachádzajúci sa v novostavbe polyfunkčného  domu  s výbornou dostupnosťou . Nebytový priestor má k dispozícii  celé krídlo na poschodí  pozostávajúci  z  priestrannej kuchyne s príslušenstvom  , veľké toalety, dámske a pánske. Osem izieb  s vlastnou kúpeľňou , dva apartmány  dvojizbové s kúpeľňou .Priestor je možné využívať na kancelárie, sídlo firmy, ubytovanie .Dve kancelárie samostatné .Objekt sa prenajíma aj jednotlivo cena za kanceláriu 250 eur plus dph plus energie, jednotlivé bunky 300 eur plus  dph a energie, apartmán 447 eur plus  dph a energie cena za celý objekt po dohode.


Flexibilné priestory s ľahkou dostupnosťou, ktoré okrem vybavenia potešia komfortom a moderným dizajnom. S vlastným parkovaním. 
Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky