Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 963 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ** NOVÁ CENA - 364 000 € s DPH ** Na predaj komerčný priemyselný objekt - ul. Trenčianska - Nové Mesto n/V

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
447 m2
Celková plocha
951 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
30.10.2018
Aktualizované
21.12.2021
Cena 364 000,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 176516 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj priemyselný areál uvedený ako administratívno-skladový objekt na ulici Trenčianskej v Novom Meste n/V.
Objekt sa nachádza v komerčnej zóne, v areály susediaci s viacerými komerčnými podnikmi.

Pozemok - 951 m2

Celková zastavaná plocha - 525 m2
Úžitková plocha 1. podlažie - 375 m2
Úžitková plocha 2. podlažie - 72 m2

Celková úžitková plocha - 447 m2

K objektu vedie asfaltová prístupová cesta, ktorá je vybudovaná od hlavnej príjazdovej cesty, v celom areály a každý majiteľ nehnuteľnosti z nej vlastní svoju podielovú časť.

Objekt slúžil ako výroba, predajňa a skladovacie priestory - možnosť prispôsobenia a dobudovania podľa vlastného komerčného zámeru.
Nehnuteľnosť je vhodná k viacúčelovému využitiu a pozostáva z dvoch budov - pôvodnej časti a novej časti.

Pôvodná časť :

- predajňa
- kuchyňa
- sociálne zariadenia
- šatňa
- výrobný priestor - dielňa
- skladové priestory
- kancelária z vlastným vstupom

Nová časť :

- výrobná hala s vysokými stropmi
- chodba
- sociálne zariadenia
- šatňa
- kuchyňa s jedálňou
- 2x samostatná miestnosť (kancelária, skladový priestor)
- miestnosť s prípravou pre kotolňu

V pôvodnej časti budovy prebehla v roku 2006 rozsiahla rekonštrukcia - komplet nové rozvody elektriny, vody a odpadov, vyspravenie vnútorných omietok, osadené nové plastové okná, nové zvodové odkvapy dažďovej vody, položené keramické podlahy v takmer celej pôvodnej časti.

Nová časť areálu sa začala pristavovať v roku 2014 - odizolovanie betónovej základovej platne, murivo Ytong 300 mm, plastové okná, zateplenie polystyrénom 100 mm s novou fasádou, osadená brána so vstupom aj pre nákladné vozidlá.
Voda aj elektrina je pritiahnutá do novej časti budovy, vybudované odpady do verejnej kanalizácie.
Plynová prípojka sa nachádza pred vstupom do kotolne.
Nová časť objektu je v štádiu výstavby, pred dokončením.

Vykurovanie pôvodnej časti objektu je lokálne, elektrické radiátory v obchodných priestoroch + elektrické gamaty vo výrobnom priestore.

Pre celý komerčný areál bola vybudovaná nová trafostanica.

Objekt sa nachádza v areály s veľmi dobrou celoročnou dostupnosťou pre všetky typy motorových osobných aj nákladných vozidiel, diaľničný privádzač Bratislava - Žilina len 3 km od areálu.

Pri osobnej prehliadke nehnuteľnosti máme k dispozícií a k nahliadnutiu všetky dokumenty od celej nehnuteľnosti.

Cena nehnuteľnosti je 364 000 s DPH.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.. 

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky