Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 510 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** Na predaj rozostavaný polyfunkčný objekt s pozemkom o výmere 2500 m2 - Nové Mesto n/V **

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
400 m2
Celková plocha
2500 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
14.11.2019
Aktualizované
14.01.2021
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 177907 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj rozostavaný polyfunkčný objekt s rozľahlým pozemkom o výmere 2500 m2 v okrajovej časti Nového Mesta nad Váhom.
Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území obce, pri mestskej cestnej komunikácií v tesnej blízkosti rodinných domov.

Zastavaná plocha objektu - 400 m2
Úžitková plocha - 520 m2

Polyfunkčná budova je 2-podlažná, postavená v miernom svahu a bola projektovou dokumentáciou plánovaná ako penzión s reštauráciou.
Na pozemku vo svahu prináleží k stavbe vybudovaná historická kamenná vinná pivnica o výmere 120 m2, ktorá bola postavená cca. pred 100 rokmi a od ktorej bola nadväzujúc začatá výstavba polyfuknčeného objektu.
Vstup do vínnej pivnice sa nachádza priamo z vnútornej časti budovy. Kamenná pivnica je súčasťou projektu a mala po dobudovaní objektu slúžiť ako reštauračný a vínny salón pre hostí.

Stavbu je možné dokončiť podľa projektovej dokumentácie, ale taktiež môže slúžiť aj na iný investičný zámer ako napr. ubytovacie služby, bytová zástavba či lukratívny pozemok pre náročného klienta na výstavbu rodinného domu na bývanie.

Dokumenty z projektu je možné nahliadnuť pri osobnej obhliadke nehnuteľnosti.

Celý pozemok okrem prednej časti je oplotený.

Orientácia pozemku - východ - západ.

Budova je v stave hrubej stavby, k stavbe bolo pridelené súpisné číslo a až potom začala prebiehať "rekonštrukcia budovy" pre konkrétny daný zámer investora.

Všetky inžinierske siete sú privedené zemou na hranicu pozemku - elektrina, obecný vodovod, plyn, kanalizácia.
Geometrickým plánom bola vyčlenená vlastná prístupová cesta od hlavnej cesty k budove, pred budovou je vyčlenených cca. 330 m2 pre vybudovanie vlastného parkoviska pre 14 vozidiel.

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, ihneď k odkúpeniu.

Pri rýchlom a serióznom jednaní možná dohoda na cene.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky