Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

CENTRUM ** Na predaj 1-izbový byt o výmere 34 m2 - čiastočná rekonštrukcia - Nové Mesto nad Váhom, sídlisko Rajková **

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
34 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.10.2022
Aktualizované
27.03.2023
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 180537 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj 1+1 byt o výmere 34 m2 v tesnej blízkosti centra mesta v Novom Meste nad Váhom, sídlisko Rajková.
Byt sa nachádza na 8. nadzemnom podlaží z 8, s výťahom.

Dispozícia bytu :

- vstup
- chodba
- obývacia miestnosť
- kuchyňa
- kúpelňa
- samostatné WC

+ samostatná pivnica

Vykurovanie bytovej jednotky je ústredné, plynové, zabezpečené z blízkej plynovej kotolne, ktorá taktiež slúži aj na ohrev studenej vody v byte.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a to drevené okná vymenené za nové plastové, zánovná kuchynská linka s elektrickým sporákom a elektrickou rúrou na pečenie, súčasťou bytu zostáva aj nová chladnička s mraziakom. Podlahy v byte sú pôvodné - pvc.
Jadro kúpelne je pôvodné, umakartové, čo umožňuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Kúpelňa disponuje sprchovým kútom a umývadlom, WC je samostatné.

Byt je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, ihneď k odkúpeniu, predáva sa prázdny, bez nábytku (okrem kuchyne).

Byt je vhodný aj ako investícia, nakoľko sú tieto byty veľmi často žiadané do prenájmov.

Orientácia bytu - východ.
Z bytu je veľmi pekný výhľad na mesto a okolitú prírodu, výhľad na Beckovský a Trenčiansky hrad.

Výhodou sú nízke mesačné náklady na bývanie - 100 € komplet aj s energiami / 2 osoby.

Bytový dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1993, nedávno prešiel čiastočnou rekonštrukciou a to zateplenie a izolovanie strechy, plastové okná vo všetkých spoločných priestoroch a elektrický vrátnik s čipovým otváraním vchodových dverí.

Ihneď pred bytovým domom sa nachádza mestské verejné parkovisko pre motorové vozidlá.

Lokalita bývania je vhodná pre všetky vekové kategórie, v tesnej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, do priameho centra mesta 3 minúty chôdze, na autobusovú a vlakovú stanicu 12 min. pešou chôdzou.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku bytu.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky