Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** NOVOSTAVBA ** Na predaj 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom - ul. Hroznová, pod Kamennou - Nové Mesto n/V **

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.02.2023
Aktualizované
06.03.2023
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 180749 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj úplne nový moderný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v novovybudovanej mestskej štvrti " pod Kamennou " ul. Hroznová v Novom Meste nad Váhom.
Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží z 2, bez výťahu.
Kolaudácia bytového domu bola ukončená v roku 2022.

Celková výmera bytu je 58,20 m2, z čoho podlahová plocha bytu je 51,33 m2 + balkón 5,24 m2 a murovaná pivnica na prízemí bytového domu je o výmere 1,63 m2.

Dispozícia bytovej jednotky :

- vstup
- chodba
- obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálňou
- spálňa
- kúpelňa s WC
- balkón

+ pivnica

Byt sa predáva v stave holobytu, na dokončenie podľa vlastných predstáv a požiadaviek. Bytová jednotka je ohraničená bezpečnostnými vchodovými dverami s viacbodovým uzamykaním, osadené dvojkomorové plastové okná, kompletná príprava pre osadenie kuchyne, v kúpeľni sa nachádza príprava pre vaňu (možnosť zmeny aj na sprchový kút), príprava na vstavané WC zn. TECE, príprava na umývadlo, rebrinový radiátor, vyhradený priestor pre sušičku a práčku.

Vykurovanie bytu je zabezpečené vlastnou plynovou kotolňou, ktorá slúži na vykurovanie bytov a taktiež aj na ohrev studenej vody.
Každý byt má svoj vlastný výmenník tepla s termostatom, kde sa dá nadstaviť presná teplota vykurovania bytu a taktiež slúži pre nastavenie presnej teploty ohrevu vody do kuchyne a kúpelne.

Do bytu je zavedený optický internet.

Orientácia bytu :

- denná časť (obývačka s kuchyňou a balkónom) - JUH
- nočná časť (spálňa, kúpelňa s WC) - SEVER

Súčasťou bytu je aj vlastné parkovacie miesto o výmere 13 m2, ktoré je taktiež zapísané na liste vlastníctva a nachádza sa na súkromnom pozemku ihneď pred bytovým domom.

Byt je bez akejkoľvek ťarchy, kúpou je ihneď voľný.

Celková cena bytu je 119 000 € + parkovacie miesto 5 000 € (v prípade záujmu je možnosť prikúpenia 2 parkovacích miest k bytu).

Bytový dom sa nachádza na konci v novovybudovanej lokalite rodinných domov vo veľmi peknom a tichom prostredí s priamym výhľadom na okolitú prírodu.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku bytu.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky