Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 963 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911455711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj tehlový 2+1 byt s balkónom po čiastočnej rekonštrukcií - lokalita pri knižnici, Nové Mesto n/V

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.08.2017
Aktualizované
14.08.2017
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 174859 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Ponúkame Vám na predaj tehlový 2+1 byt s balkónom v širšom centre mesta v lokalite pri knižnici v Novom Meste nad Váhom.
Byt sa nachádza na 2. podlaží z 3, bez výťahu, úžitková plocha bytu = 52 m2 + balkón 2 m2.

Dispozícia :

- vstupná chodba
- kuchyňa
- obývacia miestnosť s balkónom
- spálňa
- kúpelňa
- samostatné WC

+ murovaná pivnica

Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome vo veľmi žiadanej lokalite plnej zelene a taktiež v blízkosti centra mesta, asi 5 minút chôdze.
V roku 2010 boli na byte pôvodné drevené okná vymenené za nové plastové (kuchyňa, spálňa), južná strana - obývacia miestnosť - pôvodné drevené okno s balkónom.
Vykurovanie bytu je zabezpečené z centrálnej plynovej kotolne, ktorá taktiež slúži aj na ohrev vody v kuchyni aj v kúpeľni.

Byt je v stave obývateľnom ihneď, predáva sa prázdny, bez hnuteľného nábytku.
Výhodou je možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv, možnosť zväčšenia kúpelne.
Podlahy - v obidvoch miestnostiach sú položené drevené parkety, na chodbe, v kúpeľni a vo WC keramická dlažba, v kuchyni pvc. Nová poistková skrinka.

Orientácia bytu - sever - juh.

Na bytovom dome prebehla taktiež čiastočná rekonštrukcia a to nové vstupné dvere s poštovými schránkami, elektrický vchodový vrátnik, plastové okná v spoločných priestoroch a rekonštrukcia strechy.

Ihneď pred bytovým domom je vybudované mestské verejné parkovisko.

Viac informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti aj ceny za nehnuteľnosť Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0911 455 711 alebo na e-mailovej adrese kasaj@vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku bytu.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdeáte na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky