Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 182 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Byt 2+1 s balkónom, 60 m2, Nové Mesto nad Váhom

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
15.10.2021
Aktualizované
15.10.2021
Cena 80 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

AnoReal: Na predaj priestranný dvojizbový byt s balkónom v dobrej lokalite s výmerou 60 m2. Byt v stave pôvodnom sa nachádza na posch.6/7, pripravený na realizáciu nápadov nového majiteľa. Plastové okná do celého bytu na výmenu sú k dispozícii. Bytový dom udržiavaný, fasáda zateplená, strecha zrekonštruovaná. Spoločné priestory čisté, výťahy nové, takisto vstupné dvere, schránky i zvončeky. K bytu patrí i komora, ktorá sa nachádza na poschodí, kde aj byt. Nehnuteľnosť slnečná, orientovaná na juhozápad. Kontakt: 0905 147 011, ivana.prazenicova@anoreal.sk