Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Ficelová
info@businessreal.sk
903461439

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rekreačného zariadenia v Novom Meste n/Váhom - Zelená voda /ID-789/

  • Chaty a rekreačné objekty, Predaj, Nové Mesto nad Váhom | pic. 0
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
452 m2
Počet izieb
6
Pridané
09.09.2016
Aktualizované
21.08.2020
Cena 330 000,00 €
Katarína Ficelová Business Real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj dvojpodlažné rekreačné zariadenie v Novom Meste n/V časť Zelená voda, o výmere 452m2, skolaudované v r.1992. Je v pôvodnom stave. Na prízemí je veľká vstupná hala, kuchyňa, barová miestnosť, 2 bunky/ každá sa skladá z dvoch izieb, sprchy a WC/. Na poschodí sú 4 bunky /v každej sú 2 izby, sprcha a WC. Kúrenie je elektrické, v areáli nie je plyn. Objekt sa nachádza na rozsiahlom pozemku o výmere 4 105m2, v tesnej blízkosti jazera. Celý pozemok je pokrytý trávnikom a okrasnými ihlič. stromami. Cena je 330 000 € bez DPH. Bližšie info. Vám radi poskytneme v našej RK alebo na tel.č. 0903 461439.