Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beseda Vlastimil
vbeseda@bvreal.sk
0918 472 184, 0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL na predaj 4 izbový rodinný dom 1256 m2 Nováky BV2015

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Nováky
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
360 m2
Celková plocha
360 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
12.07.2022
Aktualizované
09.08.2022
Cena 109 000,00 €
Beseda Vlastimil BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 472 184, 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Vlastimil Beseda a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj prízemný starší rodinný dom Nováky okres Prievidza, v pôvodnom stave.

Nachádza sa na ulici Lehotská, pozostáva s viacerých stavieb. Predná budova je čiastočne podpivničená, na prízemí sú 2 izby, chodba, kúpelňa, WC a kuchyňa, cez ktorú sa prechádza do strednej časti, kde sa nachádzajú ďalšie miestnosti s kotolňou.

Potom nasleduje prepojenie s plechovým prístreškom s poslednou budovou, je garáž, sklad a dielňa. Ďalej je záhrada so skleníkom

Na podlahe je dlažba, PVC a parkety. V prednej časti sú plastové okná, ostatné sú pôvodné. Elektroinštalácia je 230/400V. Dom je napojený na vodovod, plyn. Strecha je sedlová, ako krytina je vlnitý eternit, plech a škridla.

Zastavaná plocha domu je 338 m2, úžitková plocha cca 360 m2. Celková výmera pozemku je 1256 m2.

Dom je vhodný pre viacčlennú rodinu, s možnosťou využitia na podnikateľské účely

Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Cena je 109000 € vrátane provízie, kupujúci neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Dom bude voľný po dohode.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Aktívne riadime celý predaj, vrátane odovzdania nehnuteľnosti, odpisu meračov a prehlásenie u správcu a dodávateľov energií.

Termín obhliadky si môžete zabezpečiť na tel.č. 0918 472 184 emailom: vbeseda@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

číslo zákazky BV2015