Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 365 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kamil Zágora
zagora@realitycomfort.sk
0903 545 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT- Na predaj rovinatý pozemok (1 273 m2) v Novákoch.

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Nováky
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1273 m2
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
20.04.2018
Cena 28,00 €/m2
Kamil Zágora REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra 0903 545 111

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj upravený rovinatý pozemok (1 273 m2) v Novákoch. Pozemok je ideálny pre výstavbu rodinného domu. Rozmery pozemku sú 25x51 m. Pozemok je udržiavaný. Je na ňom vykopaná studňa, ktorá je momentálne využívaná na zavlažovanie. Plynová prípojka, elektrická prípojka a obecný vodovod sú pri hranici pozemku. Kanalizačná prípojka je v dosahu. V blízkosti je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť, ktorú poskytuje mesto Nováky ako škola, škôlka, lekári, obchodné prevádzky, prímestské spoje a podobne.

Bližšie informácie vám poskytneme v našej realitnej kancelárii alebo na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.