Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lívia Hrnčiarová
hrnciarova@vasereality.sk
0951027994

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt, Nováky, 29 m2, pivnica

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Nováky
Ulica
M. R. Štefánika
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
04.11.2021
Aktualizované
25.11.2021
Cena 44 000,00 €
Lívia Hrnčiarová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v Novákoch o rozlohe 29m² na druhom poschodí staršieho udržiavaného bytového domu. Okolie domu je veľmi príjemné, obklopený zeleňou, k domu patrí dvor.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plávajúca podlaha, dlažba, stierky, plastové okná, bytové jadro (sprchový kút spojené s WC). V byte sú nové interierové dvere a kuchynská linka na mieru. K bytu prináleží aj pivnica. Cena je konečná vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníctva k nehnuteľnosti a je odsúhlasená s vlastníkom nehnuteľnosti.

Výhody: super lokalita, slnečný byt, tiché prostredie, v blízkosti kompletná občianska vybavenosť- obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, nízke náklady.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky