Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na prenájom 2 izbový byt 56 m2 v novostavbe Nováky FM1308

Typ
Prenájom
Okres
Prievidza
Mesto
Nováky
Ulica
Štúrova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 399,00 €/mes.
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária pripravuje od 1. mája na prenájom 2 izbový byt v novostavbe v meste Nováky.Nachádza sa v novom bytovom dome, ktorý je umiestnený v príjemnom a tichom prostredí mesta na Štúrovej ulici.Bývanie v tejto lokalite je veľmi príjemné, nakoľko sa jedná o veľmi tichú časť mesta obklopenú zeleňou.Bytový dom je s bezbariérovým vstupom.Moderné prvky bytovému domu vdýchnu dva exteriérové presklené výťahy s vonkajším nástupom od parkoviska. V izbách sú plávajúce podlahy, plastové okná, stierky.Murované bytové jadro, kde sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, priestorom na práčku, WC, s novými dlažbami a obkladmi.V kuchyni nová kuchynská linka s dresom, sporákom a digestorom.Rozloha bytu je 56 m2, nachádza na 3 poschodí a má aj loggiu 3,90 m2.Súčasťou nájmu je aj vyhradené parkovacie miesto na uzavretom parkovisku rampou pri bytovom dome.Výhoda je úplná blízkosť do centra mesta, neďaleko Lidl, COOP Jednota, kompletná sieť obchodov, blízkosť autobusová stanica a  vlaková stanica – 2 min pešo, materská škola, základná škola, umelecká škola – 2 min pešo.V blízkosti sa nachádza viacero možností trávenia voľného času, či už pri športe, turistike alebo na prechádzke s rodinou, detské ihrisko a plaváreň.Cena nájmu je 399 Eur + inkaso (zálohové platby spojené s bývaním za energie) vo výške 100 € / mesiac.Pri vyúčtovaní energií sa preplatky nájomcom vracajú.Zábezpeka (depozit) je jednorázová 600 €.V prípade odsťahovania nájomcu je táto zábezpeka vrátna po odovzdaní bytu v nepoškodenom stave.V prípade záujmu o prenájom sa platí jednorázová platba jeden nájom+inkaso dokopy za sprostredkovanie a služby realitnej kancelárie.V prípade, že by ste nemali naraz toľko peňazí, vieme vám vybaviť aj na to úver. Úver vám bezplatne vybaví náš úverový špecialista.Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.Web makléra: www.fazikamiroslav.skČíslo zákazky FM1308