Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 392 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominika Neupauerová
dominika@profirealpoprad.sk
0901709791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívne drevodomy v obci Nová Lesná

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Nová Lesná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
115 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
15.04.2021
Aktualizované
17.04.2021
Cena 245 000,00 €
Dominika Neupauerová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Prinášame Vám do ponuky nádhernú rodinnú výstavbu pod štítmi Vysokých Tatier, v obci Nová Lesná.
Krásne moderné domy, stoja hneď na začiatku obce, vzdialenosť od mesta Poprad je cca 7 minút cesty autom. Ideálna lokalita, nádherné prostredie, nová štvrť ,krásne rodinné domy ...... toto všetko Vám ponúkame na predaj už dnes. Jedná sa o drevostavby, kde bola využitá moderná ekologická technológia SE-SIP. Tento certifikovaný stavebný systém od slovenského výrobcu Sipeurope spĺňa tie najnáročnejšie nároky pre stavbu nízkoenergetických a pasívnych stavieb. Užívateľovi ponúka presne to, čo hľadá. Mimoriadne nízke prevádzkové náklady, generáciami preverenú životnosť a výborný pocit, že jeho stavba bola postavená v súlade s najprísnejšími požiadavkami.


Rodinné domčeky sa ponúkajú v dvoch variantoch a to ako domy v štandarde, alebo holo domy, ktoré si viete prispôsobiť podľa svojich predstáv.
Opis objektu
Prízemie
- Vstupná chodba
- VC pre hostí
- Obývacia izba s kuchyňou, východ na terasu a do záhrady rodinného domu
- Technická miestnosť
Poschodie
- Samostatná kúpeľňa
- WC
- 3 spálne s nadštandardne riešením priestorom, vytvoreným v dvoch miestnostiach, využitie vysokých stropov na vytvorenie ďalšej obytnej plochy

Táto krásna rodinná výstavba je už vo finále stavebných prác a domčeky sú pripravené na predaj. Nenechajte si ujsť možnosť vybrať si medzi prvými a dohodnite si svoju obhliadku už dnes e-mailom: neupauerova.dominika94 @gmail.com alebo telefonicky 0901 709 791