Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj viacgeneračný rodinný dom v obci Nová Lesná

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Nová Lesná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
12
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.09.2021
Aktualizované
14.09.2021
Cena 1,00 €
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

V podhorskej obci Nová Lesná vzdialenej 5 km od Starého Smokovca a 10 km od Popradu ponúkame na predaj 2-poschodový viacgeneračný rodinný dom, ktorý je po úprave možné využívať ako penzión. Kolaudácia prebehla v roku 1990, v roku 1996 sa realizovala prístavba rodinného domu. Rodinný dom je v pôvodnom stave.

Obec Nová Lesná je čoraz viac vyhľadávanou lokalitou na bývanie a podnikanie v turistickom ruchu. Dom je situovaný v tichej lokalite s výhľadom na Vysoké Tatry.

Celková úžitková plocha je 540 m2. V dome sa nachádza 12 izieb, 7 kúpeľní. Obývacia izba z krbom je prepojená s kuchyňou. Súčasťou domu je priestranná dvoj-garáž.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, elektrina a kanalizácia), postavený je z tehál. V dome sa nachádza päť balkónov, pričom každý je orientovaný na inú svetovú stranu, z dvoch je pekný výhľad na Vysoké Tatry. V suteréne domu sa nachádza technická miestnosť, práčovňa, komora, spoločenská miestnosť s kuchyňou a krbom, príprava na saunu a ochladzovací bazén so sprchou. Dom je zateplený. Rodinný dom sa predáva v takom stave, ako ho vidíte na fotografiách.

Na rozľahlom pozemku o výmere 2 062 m2 sa nachádza parkovisko pre 6 áut, skleník, pivnice a priestor na príjemné posedenie.

Cena: na vyžiadanie v RK. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 862 139 alebo prostredníctvom e-mailu na recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.