Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 737 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt 73 m2 v Novej Dubnici

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
Trenčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
01.03.2023
Aktualizované
29.05.2023
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v Novej Dubnici. Byt s rozlohou 73 m2 sa nachádza na Bratislavskej ulici v novo zateplenom panelovom dome s výťahom na vyvýšenom prízemí. Je čiastočne prerobený ( menené okná, podlahy). Kúpeľňa a WC sú v pôvodnom stave, ale veľmi udržiavané. Zaujímavosťou bytu je šatník , veľká špajza a dve okná v obývačke. Byt sa dá inak dispozične vyriešiť a budúci majiteľ sa s ním môže pekne vyhrať a byt viac otvoriť. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, šatníku a špajze. V Spálni je vstup na loggiu ( 2m x 3,5m). Bytový dom bol zrekonštruovaný v roku 2021, vchod zabezpečený elektrickým vrátnikom, parkovanie pred domom. K bytu prislúcha aj pivnica. Mesačné náklady na bývanie pre 3 člennú rodinu: 230€ nájom + fond opráv + 40€ elektrina + 5€ plyn. Pôvodný majitelia stavajú dom a byt predajú záujemcovi iba pod podmienkou, že môžu v byte ešte rok bývať ako v prenájme. Ročné nájomné bude teda odrátané budúcemu majiteľovi z celkovej sumy bytu. Cena 130 000 €

Kontakt: Karin Trenčanová 0903 152 939                         Email: trencanova@vasereality.sk                                    ID: 180809

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky