Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 841 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 1. izbový byt Nová Dubnica

Typ
Prenájom
Okres
Ilava
Ulica
Pribinove sady
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
32 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
28.02.2020
Aktualizované
29.03.2020
Cena 350,00 €/mes.
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v Novej Dubnici, na ulici Pribinove sady. Byt s užitkovou plochou 32 m2 , sa nachádza na 3. poschodí 4 poschodového bytového domu s výťahom. Je kompletne zrekonštruovaný, prenajíma sa so zariadením. V byte je kuchynský kút v ktorom sa nachádza kuchynská linka, šporák, chladnička, práčka, jedálenský stôl so stoličkami. Kút je prepojený s obývačkou, v ktorej sa nachádza rohová sedacia súprava a konferenčný stolík. Z obývačky je vstup do spálne. V spálni je veľká vstavaná skriňa, postel a televízor. Kúpelňa je spojená s WC. Byt je na prenájom max pre dve dospelé osoby ( nefajčiarov), bez malých detí a zvierat. Cena 350 €/ depozít + 350 €/ sprosredkovanie. Nájom 350 €/ mesiac

Kontakt:  Karin Trenčanová  0903 152 939                      Email: trencanova@vasereality.sk                         ID: 178182

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky