Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj 2 izbový byt Nová Dubnica, 60 m2

Nová Dubnica, Centrum Arrow

Na predaj 2 izbový byt v Trenčíne, Dlh Hony, balkón

Trenčín, Dlhé Hony Arrow

Nový projekt: 2 izbový byt s balkónom, 56 m2, Žilinská ul., Trenčín / Sihoť III

Trenčín, Žilinská Arrow

Na predaj 2 izbový byt s garážou a záhradkou, Trenčianska Turná

Trenčianska Turná, Trenčianska Turná Arrow

2 izbový zariadený byt / DUBNIČKA /52 m2 / LOGGIA / PIVNICA

Bánovce nad Bebravou Arrow