Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
262 096 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viera Šoltisová
soltisova@vasereality.sk
0915317054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predáme 2 izb. byt s 2 balkónmi, 59 m2, SNP, Nová Dubnica

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.04.2018
Aktualizované
21.05.2018
Ing. Viera Šoltisová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Vaše Reality s.r.o. - Realitná kancelária - ponúkame Vám na predaj veľký  2 izbový byt s 2 balkónmi po rekonštrukcii v Novej Dubnici  Plocha: úžitková 59 m2,     väčšia pivnica 4,5 m2. Nachádza sa na 8. poschodí z ôsmych v bytovom dome  s výťahom. Byt pozostáva z 2 veľkých izieb, samostatnej kuchyne s kuchynskou linkou, sporákom a umývačkou riadu, murovanej kúpeľne a samostatného murovaného WC, chodby. V byte sú plávajúce podlahy, plastové okná, nové dvere, nové murované jadro. V blízkosti je všetka občianska vybavenosť. Byt má pekný výhľad, tiché prostredie.  Cena 59 500 €.

Kontakt: 0915317054, email: soltisova@vasereality.sk, ID: 175920

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.