Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 677 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Silvia Moravčíková
moravcikova@vasereality.sk
0910 115 888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Znížená cena! Predaj rodinný dom v tichom prostredí, Nová Dubnica

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Ulica
A. Sládkoviča
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
179 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.08.2022
Aktualizované
27.02.2024
Silvia Moravčíková VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0910 115 888

Popis nehnutelnosti

180478 - Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom po rekonštrukcii so záhradou a garážou na pozemku o rozlohe 296 m2 v Novej Dubnici, ulica A. Sládkoviča. Dom je podpivničený. Tieto priestory sa dajú využívať ako dielňa, technická miestnosť. práčovňa, sklad,,..Je tu špajza a kotolňa. Na prízemí sa nachádza chodba, predsieň, kúpeľňa s WC, obývacia izba prepojená s predprípravou na ďalšiu kuchyňu. Z obývacej izby sa priamo vchádza na terasku a záhradu. Na 1.poschodí, ktoré je s prízemím prepojené drevenými schodmi sa nachádza kuchyňa, obývacia izba, detská izba a spálňa. V dome sú plastové okná, podlahové i ústredné kúrenie a krb. Dom má vlastnú garáž s rolovacou na diaľku ovládanou bránou.

Cena 347 900 €

Viac informácií na tel. č. 0911 986 888 alebo mail adrese moravcikova@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poisteni

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky