Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 739 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Grunta
martin.grunta1@deltaproperty.sk
0911083672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Rodinný dom 5+1 vo vyhľadávanej lokalite Malý Kolačín, Nová Dubnica, 2722m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mestská časť
Malý Kolačín
Ulica
Farská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
383 m2
Celková plocha
383 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.12.2020
Aktualizované
18.02.2021
Cena 0,00 €
Ing. Martin Grunta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom so zastavanou plochou 240 m2 na pozemku s rozlohou 2722 m2.

RODINNÝ DOM: Pozostáva z dvoch podlaží a jeho úžitková plocha je 383 m2 + dvoj-garáž a dom je čiastočne podpivničený. Dom je postavený z kvalitných materiálov a leží v tichej lokalite Malý Kolačín. Strešná krytina je značky Bramac. Na streche domu sú umiestnené solárne kolektory a fotovoltaické panely. Solárne kolektory zabezpečujú ohrev úžitkovej vody a fotovoltaické panely poháňajú filtráciu bazéna. Dom je zabezpečený alarmom a kamerovým systémom.

Dispozícia:

1. NP - Vstupná hala v ktorej sa nachádza po ľavej strane vstup do dvoj-garáže a vstup do priestrannej obývacej izby s krbom a klimatizáciou. Po pravej strane sa nachádza jedáleň s kuchynskou linkou na mieru. Po ľavej strane sa nachádza chodba, ktorou sa dá prejsť do ďalších priestorov. Na chodbe po pravej strane sa nachádza špajza, oddelené WC a kúpeľňa s oddeleným priestorom na pranie prádla. Z kúpeľne je možné sa dostať na priestrannú záhradu. Po ľavej strane na chodbe je detská izba s klimatizáciou, následne ďalšia izba a poslednou miestnosťou je veľká spálňa s klimatizáciou. V obývacej izbe sa nachádza schodisko, ktorým sa dostaneme do druhého nadzemného podlažia.

2. NP - Po schodoch sa dostaneme do samostatnej izby s vlastnou kúpeľňou. Z izby je možné prejsť do ďalšej rozľahlej izby, ktorá je momentálne využívaná ako pracovná miestnosť a slúži aj ako odkladací priestor.

Pozemok: Je z väčšej časti rovinatý a pod lesom mierne svahovitý. Na pozemku sa nachádza veľký bazén, ktorý má filtráciu so slanou morskou vodou. Časť pozemku je pokrytá závlahovým systémom.

Lokalita: Tento priestranný rodinný dom je postavený v tichej ulici vo vyhľadávanej lokalite Malý Kolačín. Z Rodinného domu je možné sa napojiť na diaľnicu D1 do 10min. Okolité prostredie prináša kľud a možnosť na cykloturistiku, oddych a relax.

Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=V5xaLBja3Dv

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/AxJGZ9GYSwI

Cena: Dohodou

Realitný maklér: Ing. Martin Grunta

tel.: +421 911 083 672

mail: martin.grunta@deltaproperty.sk

Viac ponúk na : deltaproperty.sk

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.ENG:

Delta | Spacious family house 5 + 1 in great location Malý Kolačín, Nová Dubnica, 2722m2

Delta Property presents you an exclusive two storey detached family house with bulit-up area of ​​240m2 and garden size of 2 722m2.

HOUSE: Two storey hous with living area of 383 m2, double garrage and large seller under the house. The house is bulit form hight quality materials and it is located in a peaceful location of Malý Klokačín. Roofing brand Bramac, witch is top qality. On the roof top are solar collectors and photovoltaic panels. Solar collectors are used to preheat water and photovoltaic panels are used for swimming pool filtration. The whole house is connected to an alarm and kamera system.

LAYOUT:

1st floor: Specious enterance hall where on left hand side you have enterance to double garrage. Next there is large livingroom which has a wonerful wood burner and aircondition. On your right hand side you have fully fitted kitchen diner. The right side corridor will lead you to a storage room, toilet and bathroom with separate laundrey room. From bathroom you are able to get outside into the garden. On left hand side of the corridor is kids bedroom with an aircondition, guest room  and master bedroom with its own aircondition as well. In the living room there is staircase which leads to the second floor.

2nd floor: On 2nd floor there is a large room with an on suite. From this room you will get to another room which is currently used as an office and a storage  space.

GARDEN: This wonderfully spacious flat garden is slighthly sloping around the woods. There is a large swimming pool with a sea water in it. Part of the garden has a watering system.

LOCATION: This lovely spacious family home is build in quiet area. It has easy access to motorway D1 with in 10min. Area is quiet and perfect for cyckling and nature waks but also to relax.

VIRTUAL TOUR: https://my.matterport.com/show/?m=V5xaLBja3Dv


YOUTUBE VIDEO: https://youtu.be/AxJGZ9GYSwI