Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľubica Kouřilová maklér
Mgr. Ľubica Kouřilová
lubica@axisreal.sk
0903 780 555

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: DVOJDOM dva 4 izbové bungalovy pri jazere, Nová Dedinka

Typ
Predaj
Okres
Senec
Ulica
Nálepkova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
81 m2
Celková plocha
81 m2
Typ stavby
Ytong
Stav objektu
Holopriestor
Počet izieb
4
Pridané
18.05.2017
Aktualizované
07.11.2018
Mgr. Ľubica Kouřilová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 780 555

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj dva 4 izbové rodinné domy v DVOJDOME každý o rozlohe 81 m2 s pozemkom 386 m2 v lokalite Nová Dedinka. Dom sa skladá so vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne s WC, troch samostatných spální, technickej miestnosti, obývačky s kuchyňou, Z obývačky východ na terasu.

STAV DOMU:

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA MATERIÁLOV -

HOLODOM:

INTERIÉR domu – ukončené potery, omietky, základný interiérový náter, komplet ústredné vykurovanie s elektrickým kotlom, kompletná elektroinštalácia silno aj slabo prúd bez svietidiel, sadrokatonové stropy, komín s predprípravou pre montáž krbu s teplovzdušným rozvodom ,plastové okná a dvere – trojskolo.

EXTERIÉR domu – ukončený fasádou,základné terénné úpravy, príjazdová cesta s osvetlením, parkovacia plocha pre dve autá vydláždená zámkovou dlažbou.

V CENE ŠTANDARDU JE NAVIAC -

interiér domu – finálna maľovka, laminátové podlahy, interiérové dvere – fóliované, kompletná dodávka kúpelní a WC obklad, dlažba, sanita.

REZERVAČNÝ POPLATOK : 5000 eur

DOM 5 - 81 m2 pozemok 386 m2 , cena 127.700,- eur holodom, 135.822.- eur štandard
DOM 6 - 81 m2 pozemok 386 m2 , cena 127.700,- eur holodom, 135.822.- eur štandard

Pri dome 6 možnosť dokúpenia záhrady od suseda: cca 253 m2 x 60= 15.180 eur

Projekt pozostáva z dvoch domov, ktoré majú jednu stenu opretú o seba, steny sú dve a ODHLUČNENÉ. Každý má VLASTNÝ pozemok i priestorom pre parkovanie. Orientácia stavieb zaručuje zachovanie maximálneho súkromia pre obyvateľov jednotlivých domov. Prístup je zabezpečený uzavretou komunikáciou s jednotlivými oddelenými vstupmi ku každému objektu.

LOKALITA:
Projekt sa nachádza v MALEBNEJ obci Nová Dedinka situovanej len 15 km od Bratislavy a 5 km od okresného mesta Senec. Obec má KOMPLETNÚ občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť. Vaše nové bývanie sa nachádza v prijemnej lokalite slepej ulici s prevažujúcou novou zástavbou rodinných domov. Len pár metrov od domu sa nachádza oddychová časť s jazerom a novým detským ihriskom.

/ DVOJDOM / PREDAJ / NOVÁ DEDINKA / NOVOSTAVBA / PARKOVANIE / ZÁHRADA / TICHÉ PROSTREDIE /