Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Na predaj rodinný dom v Novej Bystrici

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Ulica
Nová Bystrica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
250 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.09.2022
Aktualizované
16.11.2022
Cena 114 900,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Pozrite si virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=EFeGmZNoaYC rodinného domu, ktorý ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK.

Ďalšie informácie o dome vám poskytne náš realitný agent, Róbert Kubala +421907336493, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

Rodinný dom sa nachádza v obci Nová Bystrica v miestnej časti Sobolovci na dolnom konci obce mimo hlavného cestného ťahu. Prístup k domu je po miestnej asfaltovej ceste. Centrum obce je vzdialené približne 3 km, okresné mesto Čadca 23 km.

Ponúkaný dom je situovaný na slnečnom, mierne svahovitom pozemku s rozlohou 941 m2. Dom je stavebne spojený jednou stenou a strechou s vedľajším domom, pričom vstupy aj pozemky sú úplne oddelené s výnimkou vjazdu na pozemok, ktorý je spoločný.

Rodinný dom bol daný do užívania v r. 1972. Na svoj vek sa vyznačuje dobrými tepelno-izolačnými vlastnosťami, nakoľko je vymurovaný z kvádrov a vnútornou tehlovou murovkou.
Dom je napojený na pitnú vodu z miestneho rezervoáru, elektrina je 240 a 400 V, odpadové vody ústia do žumpy.

Priestranný rodinný dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží, podkrovia a pivnice. Celkovo sa v dome nachádza 6 obytných miestností, priestranná kuchyňa, kúpeľňa, WC, odkladacie, skladovacie, pivničné priestory a kotolňa.

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná veranda, kuchyňa, obývačka, kúpeľňa a WC. Na druhom nadzemnom podlaží sú situované tri priestranné spálne a odkladacia miestnosť, ktorá by mohla byť prerobená na ďalšiu kúpeľňu. V podkroví sa nachádza útulná povala s drevenými obkladmi a jedna priestranná podkrovná izba s pekným výhľadom na okolitú prírodu.

Vybavenie domu a technický stav:

- ústredné kúrenie s kotlom na tuhé palivá,
- plastové okná na 1. a 2. nadzemnom podlaží, v podkroví pôvodné drevené okno,
- plávajúce podlahy v kuchyni a obývacej izbe,
- drevené dlážkové podlahy na 2. NP a v podkroví,
- strešnou krytinou je falcovaný plech,
- betónové stropy medzi pivnicou a 1. NP a medzi 1. a 2. NP, drevený strop medzi 2. NP a podkrovím.

Slnečný pozemok je miestom pre okrasné a ovocné dreviny, a taktiež ponúka príležitosť na zriadenie záhradky. Na pozemku sa nachádzajú drobné stavby ako kôlňa, garáž a sklad na drevo, ktoré pojmú všetko vybavenie potrebné na údržbu domu, či záhrady. Nájde sa tu tiež priestor na dielňu pre domáceho majstra.

Pred domom je vybudovaná spevnená plocha na parkovanie troch áut.

Náklady súvisiace s prevodom rodinného domu do osobného vlastníctva, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.