Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ*** Stravebný pozemok NOVÁ BOŠÁCA, 1600 m2

  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom, Nová Bošáca | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom, Nová Bošáca | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom, Nová Bošáca | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom, Nová Bošáca | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom, Nová Bošáca | pic. 2
Typ
Predaj
Ulica
Nová Bošáca
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1600 m2
Pridané
11.07.2017
Aktualizované
13.11.2018
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

ODPORÚČAME!!! VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný, mierne sa zvažujúci (skôr rovinka), slnečný pozemok o rozlohe 1600 m2 vedený ako orná pôda v katastrálnom území Nová Bošáca. Pozemok je vhodný na výstavbu domu (máme potvrdenie obce), rekreačnej chaty a pod. Na pozemku sa nachádza chatka s elektrinou (380V) a elektromerom, spolu s vŕtanou studňou (29  m). Pozemok je vpredu široký cca 40 m, vzadu 42 m a dlhý cca 37,4 m . Na bočnej strane pozemku preteká potôčik, ktorý ho ohraničuje. Cena: 22 000 €. Ďalšie informácie a obhliadku pozemku si dohodnite na tel. čísle 0915 753 000, mailom: zuzana@vasereality.sk. ID 174696