Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 811 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - predám komplet dokončený 5-IZB. BUNGALOV NA NASŤAHOVANIE, 900m2, NIŽNÁ KAMENICA, iba 18 km od Košíc, 2xKÚPELŇA

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
123 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Pridané
21.11.2021
Aktualizované
14.12.2021
Cena 294 567,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkam v exkluzívnom zastúpení iba u nás na predaj nadštandardný kompletne dokončený rodinný dom typu Bungalov
s bohatou výmerou obytnej plochy 5-izbový a ešte bohatšou výmerou záhrady, situovaný v prekrásnom prostredí ticha, na konci slepej a nepriechodnej ulice
v obci Nižná Kamenica, len 18 km od mesta Košice, iba 21km z Košíc (od AUPARKu), resp. 20min autom.

Výmera pozemku : 894m2
Rozmery domu : 14,65 m X 10m
Zastavaná plocha : 146,3m2
Úžitková plocha : 122,8m2
Terasa zadná,bočná : 40m2

Dispozícia : zádverie, chodba, vpravo izba, kúpeľňa s wc, izba 2, kuchyňa s obývačkou s výstupom na terasu, komora, chodba, izba 3, kúpeľňa s wc, technická miestnosť, izba 4.

Zádverie : 6,4m2
Chodba : 5,2m2
Obývačka a kuchyňa : 39m2
Komora : 2m2
Izba :12,5m2
Kúpeľňa č.1 s WC : 4m2
Izba : 13,5 m2
Izba : 11,5 m2
Chodba : 4,2m2
Kúpeľňa č.2 s WC : 4,8m2
Technická miestnosť : 4,5m2
Izba : 15,2m2

Tento exkluzívny bungalov je kompletne dokončený, so značkovou kuchynskou linkou a kompletnými vstavanými spotrebičmi, prekrásným izbovým krbom s veľkým výkonom, s priestrannou televíznou stenou s otváraracími šúflíkmi s dorazom, kompletne zariadenými kúpelňami, vstavané skrine v spálni a vstupnej chodbe.

Materiál stavby sú presné tvárnice PORFIX a preklady YTONG.
Strešný plášť je tvorený kvalitnou trámovou konštrukciou, značkovou strešnou krytinou TERRAN Danubia (čierna) a odkvapovým systémom vo farbe strechy.
Všetky okná sú značkové RI Okná v najvyššej kvalite - izolačné trojsklo, výstup na terasu 2x dvere posuvné trojsklo (farba tmavo-šedá/exteriér, biela/interiér).
Dom má vybetónované a spojené 2 terasky, kde je hlavný výstup zo spálne a obývačky, táto terasa je následne prepojená s bočnou teraskou s východom z kuchyne, prechádza hlavným vstupom a končí v prednej časti domu, kde je výstup z ďaľšej izby.
Komínový systém Schiedel, podstrešný priestor je priestranný s pochôdznou výškou, kde si tak budúci vlastník môže výlezom z technickej miestnosti dotvoriť ďalší úžitkový, alebo úložný priestor.

Dom je napojený : elektrika, voda - 15m vŕtaná studňa, ČOV.
Kanalizačné zvody čističky a dažďovej vody ústia do žľabu vedľa pozemku.

Predávaný bungalov je plne funkčný a pripravený pre budúcich majiteľov, ktorý ocenia jeho kvality v najvyššom štandarde.

Oplotenie je z troch strán hotové, tvorené je betónovými ozdobnými platňami na stĺpikoch, bočný plot čaká už len na osadenie finálneho plotového systému s umiestnením do už jestvujúceho nosného betónového systému.
Umiestnenie bungalovu na slnečnom a rovinatom pozemku v tichom prostredí v novej lokalite tak dáva predpoklad na kľudné a nikým nerušené bývanie v lone prírody, s prístupom na pozemok po obecnej ceste, ktorá prechádza do podielovej cesty spevnenej makadamom.

Nakoľko sa jedná o ukážkový exkluzívny bungalov vo viac ako nadštandardne s veľkými úžitkovými plochami, ktoré uspokoja potreby aj najnáročnejšieho klienta, neváhajte s obhliadkou a príďte sa pozrieť na svoje bývanie už teraz, zajtra už môže byť neskoro.

Nižná Kamenica je rozrastájúca sa obec bez neprispôsobivých občanov, ktorá je od napojenia na novú diaľnicu vzdialená len 6,5 km.

Dostupnosť do mesta Košice je iba 15min.


Cena : 294.567,-EUR


Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták,
0905 796 146


Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom