Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 326 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Libor Soták
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reserve, ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV 4 na kľúč, Nižná Hutka, 490m2, iba 3 km od Košíc.

Typ
Predaj
Ulica
Nižná Hutka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
145 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
03.03.2021
Aktualizované
11.04.2021
Mgr. Libor Soták ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame vám na predaj veľmi útulný rodinný dom Novostavbu typu Bungalov, v momentálnom štádiu pokračujúcej hrubej stavby, ale vo finále je s ukončením na Kľúč, v obci Nižná Hutka, s rýchlym dojazdom do Košíc.

Výmera pozemku : 490m2
Rozmery domu : 14,8 x 9,5
Zastavaná plocha : 176m2
Úžitková plocha : 145m2, z toho terasa 31m2
Obytná plocha : 115m2

Dispozícia: vstupná chodba, izba, izba, chodba, veľká kúpeľňa, wc, technická miestnosť s elektrickým kotlom a zásobníkom TÚV, spálňa s výstupom na krytú terasu, kuchyňa s obývacou časťou a výstupom na krytú terasu, z chodby sú sklopné schody do pochôdzneho podkrovia s úložným priestorom.
Predávaná nehnuteľnosť je postavená na kvalitnej základovej platni a 2 radoch DT tvárnic 50cm nad zemou so zateplením styrodur.
Obvodový múr je pálená značková tehla Leier 30cm PD + celoplášťové zateplenie 15cm polystyrénom, vrátane základovej dosky.
Finálna fasádna omietka je silikónová.
Vnútorné omietky sú sadrové, stropy sadrokartón s Led úsporným osvetlením, s kompletnými vypínačmi a zásuvkami.
Zateplenie stropu izolačnou vatou 38cm.
Podlahy sú betónové potery s teplovodným podlahovým vykurovaním - nástenným elektrickým kotlom umiestneným v technickej miestnosti, ohrev vody cez zásobník TÚV.
Povrchy podláh v kúpeľni, wc, technickej miestnosti, chodbe, poprípade v kuchynskej časti je dlažba, ostatné miestnosti v interiéri je plávajúca podlaha.
Dom je zabezpečený kvalitnými bezpečnostnými dverami s bočným svetlíkom vo farbe antracit exteriér, vrátane okien a terasových posuvných dverí, interiér farba biela, všetko izolačné 3sklo značkové Salamander.
V obývacej časti je komínový strešný systém Schiedel s predprípravou na krb.
Súčasťou ceny na Kľúč sú dvere s obvložkovými zárubňami, sanita v kúpeľni - sprchový kút, vaňa, umývadlo) a wc 2x a obklady.
Dom je možnosť pri zazmluvnení dokončiť podľa vašich predstáv - dlažby, podlahy, obklady, dvere- zárubne, vrátane fasádnej omietky.
Súčasťou predaja sú všetky revízne správy, energetický certifikát A1 a samozrejmosťou je kompletná dokumentácia ku kolaudácii.
K dokonalosti vám bude chýbať len kuchynská linka, krb a nábytok, avšak pri vašej zaneprázdnenosti vám vieme pomôcť aj z ich realizáciou za doplatok.

IS: elektrina, kopaná skružová studňa, žumpa 12 m3.

Bungalovy v tejto časti sú jedinečné, nakoľko pôjde o súkromnú uzavretú rezidenciu, kde nebude možno voľne sa pohybovať, preto využite aj vy takúto možnosť bývania ničím nerušeného v blízkosti Košíc.
Foto exteriér je aktuálne z momentálneho stavu ku dňu 3.marec 2021,nie je ilustračné.
Foto interiéru je z už dokončeného bungalovu, ktorý sa momentálne nachádza oproti cez ulicu v štádiu HOLODOM a čaká na svojho budúceho vlastníka, ktorý si upresní finálne materiály dokončenia na Kľúč.

Cena : 214.900,-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták,
0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom
ACS5