Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Buocik
peter.buocik@residence-real.sk
+421 948 145 128

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný pozemok, 2989 m2, Nižná Boca

Typ
Predaj
Mesto
Nižná Boca
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2989 m2
Pridané
16.10.2017
Aktualizované
06.05.2022
Cena 18,00 €/m2
Ing. Peter Buocik TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 948 145 128

Popis nehnutelnosti

Nižná Boca je rázovitá, horská dedinka, položená vo výške 851 m.n.m. v chránenej oblasti, v Národnom parku Nízke Tatry. V posledných rokoch zaznamenáva rozmach výstavby chát a chalúp v extraviláne obce, popri hlavnom ťahu z Liptova na Čertovicu. V tejto časti ponúkame pozemok o rozlohe 2989 m2, vedený ako trvalý trávny porast. Ak radi trávite čas v prírode, zájdete si na hríby, čučoriedky alebo chodíte po turistických chodníkoch, toto je ideálne miesto pre umiestnenie "základného tábora".
Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia, v chatovej oblasti, kde je podľa územného plánu možné postaviť jednu chatu, s jedným podlažím plus využiteľným podkrovím so sedlovou strechou. Je svahovitý, v dolnej časti ústi malý horský prameň. 100 metrov od pozemku je trafostanica.
Prístup na pozemok je cez urbársky pozemok s poplatkom 35 € ročne.

* Plocha 2989 m2.
* Oproti pozemku je otvorená nová štýlová reštaurácia s ubytovaním: Reštaurácia pod Starou Zvonicou.
* Z pozemku je pekný výhľad.
* Na pozemku vyviera malý prameň!

Fotogaléria Nižnej Boce: http://www.niznaboca.sk/fotogalerie/obec/
Cena 18 €/m2.
Pre viac informácií kontaktujte makléra Ing. Peter Buocik 0948145128, peter.buocik@residence-real.sk.