Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj vidieckeho rodinného domu so záhradou 1889 m2 v Nižnej-Piešťany

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Nižná
Ulica
Nižná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
139 m2
Celková plocha
1089 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
14.01.2023
Aktualizované
21.05.2023
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka v exkluzívnom zastúpení klienta na predaj starší vidiecky rodinný dom – chalupu s veľkým pozemkom situovanú priamo v centre dedinky Nižná nachádzajúcej sa cca 26 km od kúpeľného mesta Piešťany a 20 km od mesta Trnava. Jedná sa o 3-izbový dom so samostatnou kuchyňou typu bungalov, ktorý je v procese rekonštrukcie a je potrebné ju dokončiť. Dom je aj v súčasnosti obývateľný a dá sa využívať na celoročné resp. víkendové bývanie. Veľkým benefitom je veľký slnečný pozemok so záhradou a ovocnými stromami. Dom aj s pozemkom je orientovaný na južnú stranu. Celková výmera pozemku je 1889 m2, pričom v časti 883 m2 ide o zastavané plochy a nádvoria, v časti 1006 m2 je pozemok vedený ako záhrada s ovocnými stromami a možnosťou pestovania plodín. Zastavaná plocha domu je 139 m2, pričom súčasťou predaja sú aj dve dielne a šopa vo veľmi dobrom stave. Celý dom aj s dielňami bol postavený z pálenej tehly.

Veľkou výhodou domu sú nízke náklady 70 eur/mesačne. Dom je napojený na vlastnú studňu, kanalizáciu, k dispozícii je aj možnosť dopojenia na verejný vodovod a do domu je zavedený plyn (potreba dokončiť systém plynového kúrenia), resp. v súčasnosti sa vykuruje vnútornými kachlami na pevné palivo.

Ide o starší dom, pričom v rámci prebiehajúcej rekonštrukcie boli kompletne vymenené okná na nové plastové biele s trojskom, nové vstupné dvere, v dvoch izbách kompletne vymenená aj podlaha a nové dvere aj so zárubňami, kompletne prerobená kúpeľňa s vaňou a toaletou (priestor aj na sprchový kút). Je potrebné doriešiť systémové vykurovanie domu v prípade stáleho bývania a dokončiť rekonštrukciu – omietky a maľovky stien. Strecha je sedlová pôvodná, nezateká. Dom je čiastočne podpivničený, vstup do pivnice je z vonkajšej terasy. Podkrovie je pochôdzne.

V súčasnosti je dom využívaný na trvalé bývanie, pričom majitelia postupne vykonávajú rekonštrukciu. Predáva sa čiastočne zariadený, resp. na dohode s kupujúcim.

DISPOZÍCIA DOMU:
Dom má celkovo 3 obývateľné izby plus samostatnú kuchyňu a kúpeľňu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, dve samostatné spálne (vhodné aj ako bezbariérový dom), obývačka a samostatná kuchyňa s jedálňou. V obývačke sa nachádzajú aj kachle so zabudovaným komínom. Kúpeľňa je veľká s vaňou a toaletou, v prípade dobudovania sprchy je vhodná aj ako bezbariérová.

Z dvora sú samostatné vstupy do dvoch dielní a za dielňami je umiestnená tzv. šopa.

V prípade záujmu je k dispozícii 3D obhliadka domu aj pozemku na vyžiadanie!!!!

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
*výmera pozemku: 1 889 m2 (možnosť menšieho pozemku 1089 m2)
*zastavaná plocha domu: 139 m2
*úžitková plocha domu: cca 130 m2 (plus možnosť rozšírenia o ďalšie izby namiesto dielne)
*vidiecky dom 74 ročný = tehlová stavba z originál pálenej tehly
*nové plastové okná, nové vstupné dvere 2x, nové interiérové dvere 3x, nové podlahy v troch izbách,
*vlastné kachle,
*čiastočne podpivničený – vstup z terasy do pivnice,
*vlastná studňa, kanalizácia, prípojka na plyn, možnosť dopojiť na verejný vodovod,
*v prípade kúpy celého veľkého pozemku záhrada 1 006 m2 s ovocnými stromami,
*možnosť využitia na víkendovú chalupu alebo celoročné bývanie,
*možnosť aj pre dve rodiny a výstavby ďalšieho rodinného domu na pozemku,
*veľmi nízke mesačné náklady.


CENA: 128.000,- EUR je cena domu a pozemku vo veľkosti 1 089 m2, v prípade záujmu o celú záhradu (klasifikovaná v územno-plánovacej informácii ako stavebný pozemok) vo veľkosti pozemok spolu 1 889 m2 je cena dohodou.

Celková cena je vrátane realitného a právneho servisu. V prípade potreby Vám zabezpečíme bezplatné hypotekárne poradenstvo a súčinnosť pri riešení celého hypotekárneho procesu financovania.

CELKOVÝ DOJEM:
Klasický vidiecky rodinný dom – chalupa, zachovalá čiastočne upravená s možnosťou okamžitého bývania a postupného dokončenia rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, s možnosťou veľkého pozemku – záhrady, resp. investície do pozemku (ÚPI ako stavebný pozemok). Chalupa aj s pozemkom sú situované v centre milej dedinky, len 5 minút od obchodu, školy a škôlky. Slnečný južne orientovaný pozemok a záhrada s ovocnými stromami a možnosťou pestovania plodín. Výborná dostupnosť z diaľnice D1, len cca 26 km od kúpeľného mesta Piešťany.