Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 510 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

STAVEBNÝ POZEMOK 460 M2 NIŽNÁ, okr. Piešťany

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Nižná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
457 m2
Pridané
25.06.2020
Aktualizované
16.09.2020
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178688 - V tichom prostredí obce Nižná, ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok obdľžníkového tvaru o výmere 457 m2. V územnom pláne obce je určený na výstavbu rodinného domu. Šírka pozemku je 15 m, v strede 13 m a dľžka 33 m /viď fotodokumentácia/. Pred pozemkom aj za pozemkom vedie obecná komunikácia. IS: elektrina a vodovod sú v dosahu  cca 30 m, plyn je asi 60m.  Kanalizácia v obci nie je. Pozemok nie je oplotený. V obci je pošta, potraviny, pohostinstvo, materská škôlka, futbalové ihrisko, knižnica, hokejbalový klub, dobrovoľný hasičský zbor. Obec Nižná má cca 550 obyvateľov. Vzdialenosť do TT, PN HC je cca 20 km.

Cena 13 800 €

Ďaľšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0905 436 650 alebo na e-mail adrese moravcik@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk