Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 743 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnecný pozemok s rodinným domom a mlynom - Nižná okres Piešťany

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Nižná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
5250 m2
Pridané
11.12.2017
Aktualizované
01.07.2018
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175421 - Ponúkam na predaj veľký pozemok o celkovej výmere 5250 m2 so starším rodinným domom a mlynom. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite pri obecnom parčíku v obci Nižná, ktorá je vzdialená od Piešťan cca 30 minút autom. Rodinný dom, ktorý stojí  na pozemku je obývateľný, ale potrebuje čiastočnú rekonštrukciu. Ak sa nový majiteľ rozhodne ho zbúrať, vznikne veľký, slnečný pozemok vhodný pre výstavbu nových rodinných domov. V dome je zavedená voda, plyn aj elektrina. Kanalizácia je riešená žumpou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0903641632 alebo na e-mail.adrese:filkas@vasereality.sk.

Kontaktovať ma môžete aj cez víkendy a sviatky. Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme, uvádzať na Vás i telefonický kontakt. U nás máte právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru zdarma.V cene nehnuteľnosti je:

- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania.

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk.