Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 737 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemku 800 m2 na rodinný dom/záhrada v Nižnej-Piešťany

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Nižná
Ulica
Nižná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
14.01.2023
Aktualizované
21.05.2023
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok v obci Nižná len 26 km od Piešťan a cca 20 km od Trnavy určený podľa územno-plánovacej informácie na výstavbu rodinného domu. Celková výmera pozemku je cca 800 m2, šírka pozemku 13 metrov a dĺžka 60 až 63 metrov. Na pozemku sa priamo nachádza vodovodná prípojka na verejnú vodu, v dosahu je možnosť pripojenia sa na plyn a elektrickú energiu. Prístupová cesta sa v súčasnosti buduje. Pozemok sa momentálne využíva ako záhrada. Je tu možnosť osadenia tzv. mobilného domu a napojenia na všetky inžinierske siete. Mobilný dom obložený drevom podľa obrázka s napojením a štandardom na komplet 58 tis. EUR bez DPH.

Pozemok je veľmi mierne svahovitý. V blízkosti 5 minút pešou chôdzou sa nachádza škôlka a škola. Vhodný a ideálny pre výstavbu rodinného domu resp. víkendového domu, alebo ako záhrada a investičný pozemok.

V prípade záujmu je možnosť odkúpenia aj menšej rozlohy, resp. väčšej, pričom k podpisu kúpnej zmluvy sa vykoná presné geodetické zameranie pozemku.

Územno-plánovacia informácia je k dispozícii na vyžiadanie u makléra.

Cena dohodou, neváhajte ponúknuť cenu!

Cena je vrátane provízie, komplexných služieb realitnej kancelárie a poplatkov spojených s prevodom pozemku.

V prípade ďalších otázok kontaktujte makléra Ing. Andrea Stránska, 0905 637 376.