Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 840 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ BV REAL Na predaj pozemok 610 m2 na rodinný dom Nitrianske Pravno 70178

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
610 m2
Pridané
23.12.2020
Aktualizované
23.06.2022
Cena 42,00 €/m2
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v obci Nitrianske Pravno.

Výhoda je, že inžinierske siete elektrina, vodovod a plyn sa nachádzajú pri pozemku.Pred pozemkom je už aj dotiahnutá nová kanalizácia obce.Pozemok je z prednej a z jednej bočnej časti ohradený 2 metrovým plotom a z bočnej časti sú vysadené už aj tuje a je tam už dovezený aj materiál ako štrk a pod.Stačí už len vybaviť povolenie na stavbu domu a môžete stavať.Prístup k pozemku je bezproblémový z miestnej komunikácie.Celková výmera pozemku je 610 m2.Šírka pozemku je 20 m a dĺžka 30,5 m.V rámci nášho projektu Vymeň byt za dom https://vyhttps://vymen-byt-za-dom.beseda.sk/men-byt-za-dom.beseda.sk/ budúcemu majiteľovi môžeme zabezpečiť všetky potrebné služby ( napr. stavebné povolenia, výstavbu rodinného domu, úver na výstavbu domu, atď.).

Odporúčanie makléra: pekný rovinatý pozemok

Cena je 42 €/m2, čiže 25620 € za celý pozemok a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky 70178