Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 906 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Kuglerová
kuglerova@vasereality.sk
0911079636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom + samostatný drevodom na 9 ár pozemku, Nitra- Nitrianske Hrnčiarovce

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
17.03.2016
Aktualizované
14.01.2020
Andrea Kuglerová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

171650 Ponúkame Vám na predaj murovaný 3 izbový rodinný dom po rekonštrukcii spolu s menším samostatne stojacim drevodomom postavenom na krásnom pozemku o rozlohe 9 árov v Nitre, v Nitrianskych Hrnčiarovciach. Dom prešiel v roku 2000 rekonštrukciou, a teda výmenou krovu a strešnej krytiny BRAMAC, výmenou plynového kúrenia (kotol + radiátory), výmenou rozvodov a podobne. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, kúpeľne s WC a dvoch izieb. Dom má cca 70m2. K domu prislúcha tiež letná kuchynka a krbová miestnosť, ktorá slúži ako zimná záhrada, tiež terasa s prístreškom. 

Drevodom s úžitkovou plochou 60m2 disponuje všetkými inžinierskymi sieťami, vrátane podlahového elektrického kúrenia v kombinácii s krbom na drevo,  v dome je zavedená klimatizácia, ako izolačný materiál bola použitá minerálna vata. Drevodom sa predáva aj so zariadením a kuchynskou linkou so spotrebičmi. Drevodom pozostáva z dvoch podlaží:

- na prízemí sa nachádza vstupná chodbička, obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom.

- na poschodí je spálňa s balkónom.

Pozemok je štvorcového tvaru, je kompletne zatrávnený vybavený automatickou závlahou, má krásnu parkovú úpravu s množstvom okrasných drevín. Na výstavbu oplotenia z ulice bol použitý kameň a drevo. Na pozemku sa tiež nachádza bazén s ohrevom vody (tepelné čerpadlo), taktiež prístrešok pre tri autá s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie. 

Vhodné na dvojgeneračné bývanie, aj ako investícia na prenájom! Možnosť prístavby!

Obec Nitrianske Hrnčiarovce sa nachádza v tesnej blízkosti Nitry, v dosahu MHD. Je tu kompletná vybavenosť. 

Vynikajúca lokalita, tiché prostredie v blízkosti mesta!Cena:  159 900 € Viac informácii Vám radi poskytneme 7 dní v týždni na tel. č. 0911 079 636 alebo mailovej adrese kuglerova@vasereality.sk


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. 

Kompletný právny servis zdarma!

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis vrátane znaleckého posudku. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.