Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
291 269 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Štefan Baláži
info@balazi.sk
0907306592

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NITRIANSKA STREDA 3 izb dom. pozemok 1032m2, okr. Topoľčany

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.03.2016
Aktualizované
23.03.2016
Mgr.Štefan Baláži Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

1554/ 3 izbový rodinný dom v obci Nitrianska Streda bol postavený a skolaudovaný v roku 1974. Postavený je z pálenej tehly. Nie je zateplený s vysokým stropom. Nachádza sa v blízkosti centra obce. Zastavaná plocha 125 m2, Pozostáva z vstupnej chodby, kuchyne, troch izieb, stredovej chodby, kúpeľne spojenej s WC, komora, pivničné priestory cca 30%. Strecha sedlová, krov zodpovedajúci veku. Strešná krytina škridla. Inžinierske siete: funkčná plynová prípojka pred domom, kúrenie plynovými gamatami. Pripojenie na obecnú vodu, odpad riešený do žumpy. Pôvodná elektrická inštalácia. Okná pôvodné drevené, podlahy betónové. Dom je v pôvodnom ale udržiavanom stave. Kuchyňa pôvodná kuchynská linka. Cena 36 000 €

Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle 0907 306 592.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a aj bezplatná ponuka financovania prostredníctvom úveru.

Táto ponuka je zaradená vo výmennom systéme Realitnej únie SR, MLS AXXX