Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 745 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Štefan Baláži
info@balazi.sk
0907306592

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NITRIANSKA BLATNICA 3 izb. DOM, pozemok 1726 m2, okr. Topoľčany

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
160 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.03.2016
Aktualizované
10.03.2016
Cena 0,00 €
Mgr.Štefan Baláži Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

1180/Ponúkam na predaj čiastočne zariadený domy v obci Nitrianska Blatnica, okr. Topoľčany. Pozostáva z troch izieb, kuchyne, vstupnej haly, kúpeľne s WC, špajza. V obci kde je kompletná občianska vybavenosť. Dom je pripojený na vlastnú studňu a aj obecný vodovod. Na pozemku sa nachádza aj starší dom z nepálenej tehly, ktorý je napojený na inžinierske siete. Plocha domu: úžitková 160m2, zastavaná 170m2, rozloha pozemku pozemku 1726m2. Podlaha: dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené - pôvodné. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne plynové. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa. 

Pozri video tu: KIV-ruq7M58

Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra, alebo 0907 306 592.

Táto ponuka je zaradená vo výmennom systéme Realitnej únie SR, MLS AXXX