Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOM S LETNOU KUCHYŇOU A GARÁŽOU, POZEMOK 1577 m2, NITRIANSKA BLATNICA

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
155 m2
Celková plocha
199 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
08.09.2019
Aktualizované
17.09.2019
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100646, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
EXKLUZÍVNY PREDAJ: V obci Nitrianska Blatnica, vzdialenej 14 km od kúpeľného mesta Piešťany a 17 km od Topoľčian ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom s letnou kuchyňou a garážou. Zastavaná plocha domu je cca 110 m2, letnej kuchyne je 45 m2 a garáže 38 m2.  Podlahová plocha domu je 88 m2, letnej kuchyne 36 m2 a garáže 31 m2. Vo dvore sú ešte umiestnené drobné hospodárske stavby a drevostavba dielne, ktorá môže slúžiť aj ako sklad. Ponúkaná nehnuteľnosť  je umiestnená na peknom rovinatom pozemku o veľkosti 1577 m2. Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom situovaný v tichej ulici na okraji obce, je vymurovaný z pálenej tehly, má valbovú strechu s dreveným krovom a škridlovou strešnou krytinou. Dom je prízemný a je bez podpivničenia. V pochôdznom podkroví domu je zrealizovaná 1 izba (manzarda), ktorú ale nemožno považovať za obytnú miestnosť, nakoľko nie je vykurovaná. Letná kuchyňa je prízemný objekt s čiastočným podpivničením. Pivnica má rozlohu cca 6 m2. Pred domom je predzáhradka, vedľa domu dvor a záhrada s ovocnými stromami, za domom je veľká záhrada. Prízemie domu dispozične pozostáva zo zádveria, kuchyne, chodby, 3 izieb, komory s výstupom na povalu a kúpeľne. Výstup na povalu je riešený dreveným schodiskom z interiéru domu. Jedna z troch izieb je priechodná. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, okná a dvere sú pôvodné drevené s výnimkou 2 izieb od ulice, kde sú plastové okná. Na všetkých tehlových murovaných objektoch (dom, letná kuchyňa a garáž) bola zrealizovaná nová fasádna omietka. Boli vymenené klampiarske výrobky (strešné rýny). Všetky podlahy v dome sú betónové, v 2 izbách od ulice sú na podlahách drevené parkety, na ostatných podlahách sú koberce, PVC alebo keramická dlažba. Vykurovanie domu je ústredné teplovodné, s použitím radiátorov, zdrojom tepla je plynový kotol umiestnený v kuchyni. Teplá voda sa pripravuje v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody umiestnenom v kúpeľni. Dom je suchý, majiteľmi starostlivo udržiavaný a vzhľadom na svoj vek v dobrom technickom stave. Ponúkaný dom je napojený na elektrinu (220/380V), zemný plyn aj obecný vodovod. Okrem toho je ako zdroj vody na polievanie záhrady na dvore umiestnená aj kopaná studňa. Domová kanalizácia je  pripojená na žumpu, kanalizácia zatiaľ v obci nie je vybudovaná. 
Parkovanie automobilov je možné v garáži, za bránou vo dvore alebo na ulici. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka), je situovaná v tichej ulici mimo hlavnej cesty. Je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "D".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk