Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový byt v centre Nitry na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Podzámska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
15.03.2022
Aktualizované
15.03.2022
Cena 650,00 €/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3 izbový byt v centre Nitry. Byt má plochu 90 m2, na ktorých sa nachádza vstupná chodba, otvorená obývacia izba, dve samostatné nepriechodné spálne, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, technická miestnosť. Byt je kompletne zariadený nábytkom a spotrebičmi, po dohode je však možné byt dozariadiť podľa požiadaviek. K dispozícii je klimatizácia v každej izbe, samozrejmosťou je TV a internet. Nachádza sa na 3/3. poschodí bez výťahu, v centre mesta na Podzámskej ul., v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti, ale aj v blízkosti parku, či hradu. Byt je vhodný na bývanie, ale aj pre podnikateľské účely. Cena: 650,00 €/mesiac + energie 100 €/mesiac. V energiách je zahrnutý aj internet a TV. Depozit vo výške 1x mes. nájom. Doba nájmu je minimálne 1 rok. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk