Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martin Štefkeje
stefkeje@mgreal.sk
0907665328

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt 88m2, tehla, vlastné kúrenie / VYPLATENA ZALOHA

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
20.04.2022
Aktualizované
12.07.2022
Cena 194 000,00 €
Ing. Martin Štefkeje MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s balkónom, v tehlovej 6-bytovke s garážou

priamo pod bytom v mestskej časti Zobor v Nitre s bezproblémovým parkovaním.

 

Byt dispozične pozostáva z predsiene, kúpeľne s vaňou, samostatným WC, kuchyne s príručnou komorou, jedálne, obývačky s balkónom , spálne a detskej izby. Tri izby sú nepriechodné. Detská izba a obývačka je vybavená klimatizáciu, ktorá v letných mesiacoch príjemne vychladí celý byt.

 

Byt má bezpečnostné dvere, plastové okná s 3-sklom. Vykurovanie bytu je zabezpečené vlastným plynovým kotlom a radiátormi s termo hlavicami. V chodbe, izbe a spálni sú zabudované skrine Rolldoor.

 

Rozloha bytu je 88,5m2 + 3,5m2 balkón a nachádza sa na 1. poschodí, bytovka má celkovo len 2 poschodia. Na prízemí bytovky sa nachádza garáž o veľkosti 20m2 a murovaná pivnica (12m2). Priamo z garáže sa viete „suchou nohou“  dostať na chodbu bytovky a potom priamo do bytu.

Náklady na bývanie = cca. 150eur/mes. (vlastné kúrenie 194 000 € elektrina 35€, správca 55€)

 

Okolie bytovky je plné zelene, pri bytovke je možnosť využívať altánok na posedenie.