Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom nádherný byt v centre Nitry

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Celková plocha
120 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
25.05.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 1 100,00 €/mes.
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom nádherný byt nachádzajúci sa v centre Nitry. Dispozičné riešenie: dve detské izby, jedna s kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou, manželská spálňa s vaňou, aj sprchovacím kútom. Ďalšia toaleta na chodbe. Kuchyňa prepojená s obývačkou s výstupom na zasklenú terasu. V kuchyni sa nachádzajú všetky spotrebiče, vrátane umývačky riadu aj kompletného vybavenie - taniere, hrnce, príbory. Cena 1100 eur plus energie 360 eur. K bytu patrí jedno parkovacie miesto. Byt je vybavený klimatizáciou. Nachádza na 4. poschodí s výťahom. Energetický certifikát nie je vyhotovený. Do bytu berieme aj ukrajinské rodiny, aj dve. Vhodné pre rodinu aj pracujúcich. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.