Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 598 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám STAVEBNÉ POZEMKY 522 m2 NITRA - Hornočermánska

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Ulica
Hornočermánska
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
522 m2
Pridané
10.09.2020
Aktualizované
25.02.2021
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? TAK STE NA SPRÁVNOM MIESTE !

Ponúkame Vám na predaj 13 stavebných pozemkov v lokalite - Nitra -  Čermáň. Výmery pozemkov sú od 460 m2 do 670 m2 + 115 m2 pozemok ako podiel na prístupovej cesta o šírke 5,5m s chodníkom o šírke 1,5m.

178986 - Pozemok č. 9 má výmeru 522 m2, pričom šírka  je cca  21m a dĺžka je cca 24,5m. Stavebná čiara je v hornom rade 5m a v dolnom rade je 6m. Koeficient max. zastavanosti pre každý pozemok je 60% z plochy pozemku, vrátane spevnených plôch, parkovacích státí, garáže, terasy. Podiel čistej zelene na jednotlivých pozemkoch je 40%. V rámci zastavanosti sa uvažuje aj s plochou, vyčlenenou pre drobnú doplnkovú stavbu v rámci stanoveného limitu zastavanosti.  Pozemok je rovinatý až mierne svahovitý. V cene je už zahrnutá asfaltová prístupová cesta s chodníkom a tiež všetky IS ako elektrina, voda, plyn, kanalizácia, ktoré budú privedené na každý pozemok. Pozemok je situovaný v tichej slepej ulici v novovzniknutej zástavbe rodinných domov. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Veľmi dobrý dosah k diaľnici smer Banská Bystrica, resp. Bratislava, bez nutnosti prejazdu cez mesto. Rýchly prístup na  diaľnicu R1 len 2 min autom a taktiež spojenie s MHD do centra Nitry. Výhody: blízko centra mesta, tiché a pekné prostredie, možnosť okamžitej výstavby. Pekné miesto s výhľadom na okolitú prírodu. 

Cena je 78 158 €

MAKLÉR ODPORÚČA! ISTOTA HODNOTY V POZEMKOCH !

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac ponúk nájdete na vasereality.sk.

Pri kontaktovaní mailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republikySpolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 436 650