Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj investičný pozemok Nitra - Janíkovce skvelá príležitosť!

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Mestská časť
Janíkovce
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
10442 m2
Celková plocha
2447 m2
Pridané
24.02.2022
Aktualizované
25.06.2022
Cena 53 834,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v tesnej blízkosti výstavby rodinných domov v Nitre v Janíkovciach. Cena 53.834eur. Plocha pozemku: 2447m2. Šírka pozemku 30 m. Inžinierske siete v dosahu 150 m. Pozemok je vyčistený, udržiavaný.
Medzi parcelami vedie prístupová cesta patriaca pod mesto Nitra.
V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk. V cene je zabezpečené kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky súvisiace s prevodom.