Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 491 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Lívia Ďuricová
duricova@karinpartners.sk
0918 114 875

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ZĽAVA - UŠETRITE 2016 € ROČNE na prenájme administratívnych priestorov v Nitre

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
168 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
06.08.2022
Aktualizované
05.12.2022
Cena 2 016,00 €/mes.
Mgr. Lívia Ďuricová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 114 875

Popis nehnutelnosti

   !!!  POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA , VÝBORNÁ POLOHA PRE VAŠE PODNIKANIE !!!

         PROVÍZIU NEPLATÍTERealitná kancelária Karin & Partners  Vám ponúka na prenájom veľmi pekný, klimatizovaný open space office /1.poschodie/, v polyfunkčnej budove v Nitre, v blízkosti predajne OBI a OC MAX .K  dispozícii je veľký otvorený priestor, s celkovou rozlohou 108 m2  s možnosťou jednoduchého predelenia na dve samostatné miestnosti.

Bývalý archív- cca 22 m2, ktorý dnes slúži ako kancelária  je zariadený a v prípade Vášho záujmu  môže zostať vybavenie , bez  ďaľších  poplatkov, súčasťou zmluvy.

Spoločné priestory-cca 37 m2, ktoré sú  taktiež predmetom prenájmu, tvorí kuchynka, pánske  a dámske toalety, sprchový kút a chodba.  Majiteľ  ponúka bezplatne 2 parkovacie miesta na súkromnom parkovisku , ako aj možnosť udelenia sídla firmy počas trvania zmluvného vzťahu.

Celý objekt je napojený na pult centrálnej ochrany 24/7, vstup zabezpečuje elektronický vrátnik.Internetové služby si hradí klient na vlastné náklady, internetová prípojka Swan  je k dispozícii.

Veľkou výhodou je výborná  dostupnosť z diaľnice a taktiež do centra mesta, ako aj blízkosť MHD/autobusy č.6,25,30./Celková rozloha  /open space+ archív-kancelária+ spoločné časti/ je 168m2

 

Cena za prenájom je 8 €/m2/mesiac, bez DPH -celková  1344 € bez DPH

Cena za energie je  4 €/m2/mesiac , bez  DPH-celková  672 € bez DPH

 

Voľné okamžite

 

V prípade záujmu o viac informácií alebo  obhliadku ma neváhajte kontaktovať na t.č.0918/1148775

alebo na e-mailovej adrese :duricova@karinpartners.sk

 

Mgr. Lívia Ďuricová

certifikovaný realitný maklér/ člen Realitnej únie


 

Bližšie informácie o  SLUŽBÁCH realitnej kancelárie  KARIN & PARTNERS

sú dostupné na stránke  https://karinpartners.sk/o-nas
 

text a fotky sú majetkom a autorským dielom RK  KARIN & PARTNERS