Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestory s mostovým žeriavom pre sklad a výrobu v Nitre na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Čermáň
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
655 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.07.2022
Aktualizované
13.07.2022
Cena 2 900,00 €/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom halu pre výrobu a skladovanie o výmere 655 m2. Hala má rozmery 37 x 17,7 m a svetlú výšku 14 m. V hale sa nachádza mostový žeriav s nosnosťou 12,5 t. Výška haly po žeriav je 10 m. K dispozícii je nákladná brána, ktorá umožňuje priamy vjazd aj kamiónom. V prípade potreby je možnosť vytvorenia ďalších brán. Hala má betónovú podlahu, je vykurovaná plynovými žiaričmi a k dispozícii sú el. hniezda s 380V napätím. K hale prislúcha aj zázemie o výmere 35 m2, na ktorých sa nachádza kancelária, kuchynka s jedálňou a sociálne zázemie s WC a sprchou. Objekt má zaizolovanú strechu, je zabezpečený alarmom a vonkajšími kamerami, prístup je 24/7. Nachádza sa v Nitre, cca 700 m od výjazdu na diaľnicu R1. Cena: 2 900,- €/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail:prenajom@realsk.sk