Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Odstúpenie zabehnutej prevádzky v centre Nitry

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
04.04.2022
Aktualizované
04.04.2022
Cena 0,00 €/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na odstúpenie zabehnutý café bar priamo v centre nočného života v Nitre. Prevádzka má plochu 80 m2 a tvorí ju otvorená miestnosť s výkladovým oknom. V miestnosti sa nachádza barový pult a posedenie pre zákazníkov. Súčasťou je aj 2x WC, malý sklad, výlevka a pivnica. Predmetom odstúpenia je kompletné vybavenie a nábytok. V priestoroch je klimatizácia, aj vzduchotechnika. K dispozícii by mohla byť aj terasa vo vnútrobloku. Prevádzka je vzhľadom na svoju polohu ideálna pre kaviareň a nočný bar, je však vhodná aj pre rôzne iné prevádzky a služby. Informácie o odstupnom a nájme sú k dispozícii na vyžiadanie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk