Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 840 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom administratívna budova v centre Nitry

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
527 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.06.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 2 300,00 €/mes.
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom reprezentatívnu budovu v centre Nitry vhodnú pre sídlo firmy. Na prízemí sa nachádza rokovacia miestnosť kompletne zariadená, klimatizovaná, kuchyňa, s kúpeľňou a toaletou. Na poschodí kancelárske priestory s kuchyňou, kúpeľňou. Celkovo sú v dome 3 toaletay, jeden sprchovací kút, 2 kuchyne. Pod domom je pivnica a serverovňa. K priestoru patria dve parkovacie miesta pred domom a tri vo dvore. V prípade potreby vieme uvedený počet navýšiť. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Cena 2300 eur plus energie (cca. 200 eur). Pri podpise zmluvy sa hradí depozit vo výške nájmu a mesačné nájomné. K dispozícii ihneď. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk