Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusné kancelárie v centre Nitry na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
10.06.2022
Aktualizované
10.06.2022
Cena 10,00 €/m2/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom luxusné kancelárske priestory na 3.NP v absolútnom centre Nitry. Celková plocha priestorov predstavuje 100 m2, na ktorých sa nachádzajú 3 samostatné kancelárie, kuchynka a chodba vhodná aj ako recepcia, či oddychová zóna. Priestory tvoria samostatnú časť podlažia. K dispozícii sú toalety spoločné so susednou prevádzkou. Priestory sú klimatizované, majú vlastné meranie energií, k dispozícii je vyhradené garážové státie. Objekt, v ktorom sa priestory nachádzajú má elektronického vrátnika, výťah a energetický certifikát triedy A, čo budovu zaradilo medzi "pasívne domy" s minimálnymi nákladmi na energie. Cena: 10 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk